خطای پنهان شدن دکمه ویرایشگر در وردپرس

همانطور که آگاه هستید وردپرس به عنوان یکی از محبوب ترین سایت سازهای تاریخ شناخته می شود و برنامه نویسان و طراحان سایت بسیاری برای مدیریت محتوا و ساخت وب سایت خود، از آن بهره می برند.

اما حتی در وردپرس نیز ممکن است  کاربران با خطاهایی روبرو شوند، که اغلب آن خطاها موجب سردرگمی کاربران و ناراحتی ایشان می شوند.

امروز قصد داریم در این مقاله رفع خطای متن سفید و پنهان شدن دکمه ویرایشگر وردپرس را به طور کامل و جامع به شما عزیزان و همراهان گرامی آموزش دهیم. این خطا جزء عجیب ترین و خاص ترین مشکلاتی طبقه بندی می شود که شاید برای شما هم پیش آمده باشد.

خطای متن سفید و پنهان شدن دکمه ویرایشگر در وردپرس به این صورت است که شما موقع نوشتن پست و یا متن خود نمی توانید متنی را که می نویسید، ببینید.

پس اگر شما هم دچار خطای پنهان شدن دکمه ویرایشگر در وردپرس شده اید با ما همراه باشید تا نحوه رفع خطای متن سفید را بیاموزید.

 نحوه رفع خطای متن سفید و پنهان شدن ویرایشگر وردپرس

در آغاز باید حافظه پنهان مرورگرتان را کاملاً پاک کنید. در بیشتر اوقات مشکل خطای متن سفید و پنهان شدن دکمه ویرایشگر در وردپرس، با پاک کردن کش و حافظه پنهان مرورگ بر طرف می ‌شود؛ و شما باید با توجه به نوع مرورگر خود پاکسازی کش را انجام دهید.همچنین شما شما می توانید از راه کلید های ترکیبی ctrl + shift + T   نیز استفاده نمایید.

در در دومین قدم لازم است شما فایل wp-config را ویرایش کنید.

جهت انجام این کار لازم است اول وارد هاست شوید و به مسیر public_html بروید و در آنجا گزینه  wp-config.php را بیابید و گزینه ادیت (Edit) را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید تا شما را به محیط ویرایش و ادیت هدایت کند.

بعد از اینکه به مکان ویرایش هدایت شدید، باید کد define(‘CONCATENATE_SCRIPTS’, false); را بعد از  <?php  به آن اضافه کنید.

در انتها نیز لازم است بر روی ذخیره کلیک نمایید تا تغییرات نهایی ذخیره و سیو شود.

فراموش نکنید که در صورت عدم ذخیره کردن تمامی مراحلی که پشت پشت سر گذاشته‌ اید بیهوده بوده و گویا هیچ اقدامی صورت نگرفته است. در نتیجه پس از پایان کار مطمئن شوید که بر روی گزینه ذخیره (save) کلیک کرده اید.

به همین سادگی و راحتی شما توانستید مشکل خطای پنهان شدن دکمه ویرایشگر در وردپرس را حل کنید؛ آن هم بدون نیاز به دانش و یا مهارت فنی و خاصی.

کمک گرفتن از پشتیبانی هاست وردپرس

راهی که به شما ارائه شد جزء بهترین راه ها برای رفع این مشکل می باشد؛ اما گاهی نیز ممکن است پیش بیاید که کاربر تمامی مراحل گفته شده را درست انجام دهد اما به نتیجه مطلوب نرسد.

امیدواریم که شما با انجام مراحل گفته شده توانسته باشید مشکل خطای پنهان شدن دکمه ویرایشگر در ورد پرس خود را به خوبی حل کنید؛ اما اگر اگر شما هم جزء دسته دوم هستید، پیشنهاد ما کمک گرفتن از پشتیبانی هاست وردپرس می باشد.

در این زمینه لازم است شما با پشتیبانی هاست وردپرس تماس برقرار کنید و تمامی اقدامات انجام شده را به طور کامل و مفصل برای آن ها شرح و توضیح دهید. پشتیبانی هاست وردپرس تمامی سعی خود را می ‌کند تا مشکل شما به بهترین و سریعترین شکل ممکن رفع شود.

ارسال نظر